Klub wioślarski gopło kruszwica

Patrycja w finale Mistrzostw Polski Juniorów 20-22.07.2018

W Kruszwicy od 20 do 22.07.2018 odbyły się  Mistrzostwach Polski Juniorów w wioślarstwie . W regatach wystartowali zawodnicy w wieku 17-18 lat na dystansie 2000m. Organizacją imprezy zajął się sztab  pod kierownictwem Stefana Janeczka (prezesa KW Gopło) oraz PZTW.

Wioślarze z Gopła dobrze spisali się w tych regatach.

W jedynce juniorek:

  • Patrycja Domalska zajęła VI miejsce, natomiast Joanna Janeczek XV miejsce.

Wyniki:

2- KJ:
1. Ewelina Lefik, Barbara Jęchorek (UKS Ateny Wałcz) 8:02.81
2. Sandra Jasińska, Angelika Konecka (AZS UMK Toruń/Lotto Bydgostia) 8:05.97
3. Aleksandra Kołodziejska, Oliwia Nowakowska (PTW Płock) 8:09.44

1x KJ:
1. Patrycja Adamczak (Posnania RBW Poznań) 8:30.55
2. Barbara Streng (BTW Bydgoszcz) 8:36.80
3. Oliwia Muraska (WTW Włocławek) 8:39.37

4+ KJ:
1. Maja Storczyk, Paulina Żydowiec, Agnieszka Cybulska, Julianna Wójcik, Małgorzata Stasiak (UKS Ateny Wałcz) 7:47.50
2. Julia Szuber, Dominika Majchrzyk, Arlena Malinowska, Julia Sulik, Wiktoria Górecka (UKS Ateny Wałcz) 7:53.96
3. Aleksandra Demczuk, Anna Potrzuska, Vanessa Bielawska, Maria Lisewska, Karolina Gruczek (AZS AWFiS Gdańsk) 7:55.23

2x MJ:
1. Piotr Witulski, Dawid Frącz-Zakrzewski (Lotto Bydgostia) 6:52.03
2. Alan Gibor, Krzysztof Kasparek (AZS AWF Kraków) 6:53.18
3. Patryk Szymendera, Dominik Glonek (Posnania RBW Poznań) 6:54.82

4- MJ:
1. Michał Trześniowski, Szymon Pawlikowski, Oskar Streich, Szymon Kempa (AZS UMK Toruń) 6:35.09
2. Adrian Górka, Adrian Skierka, Michał Jakóbczyk, Szymon Zorant (AZS AWFiS Gdańsk) 6:36.41
3. Szymon Mikołajczak, Krzysztof Wojtyś, Przemysław Wanat, Oskar Witczak (AZS AWF Poznań) 6:37.55

1x MJL:
1. Bartłomiej Pelc (KS WiR Pegaz Wrocław) 7:48.01
2. Maksymilian Tomaszewski (Wisła Grudziądz) 7:49.53
3. Adam Siewaszewicz (Lotto Bydgostia) 7:51.00

2x KJL:
1. Katarzyna Wieczorek, Julia Wasiela (Posnania RBW Poznań) 7:48.41
2. Zuzanna Jasińska, Julia Wilisowska (UKS Milenium Wrocław) 7:49.67
3. Małgorzata Stasiak, Julianna Wójcik (UKS Ateny Wałcz) 7:53.00

4- KJ:
1. Maja Storczyk, Paulina Żydowiec, Barbara Jęchorek, Ewelina Lefik (UKS Ateny Wałcz) 7:07:37
2. Angelika Konecka, Urszula Matecka, Oliwia Broniszewska, Sandra Jasińska (Lotto Bydgostia/AZS UMK Toruń) 7:10.31
3. Julia Szuber, Agnieszka Cybulska, Dominika Majchrzyk, Wiktoria Górecka (UKS Ateny Wałcz) 7:19.27

2x KJ:
1. Weronika Kaźmierczak, Aleksandra Rojek (AZS AWF Gorzów Wlkp) 7:23.64
2. Paula Chrzanowska, Małgorzata Strybel (Lotto Bydgostia) 7:24.00
3. Oliwia Szczurek, Barbara Streng (BTW Bydgoszcz) 7:34.76
2- MJ:
1. Emil Jackowiak, Mikołaj Januszewski (Posnania RBW Poznań) 6:55.82
2. Damian Józefowicz, Rafał Pietrasiak (Posnania RBW Poznań) 6:57.84
3. Łukasz Kasztelan, Jerzy Kaczmarek (Posnania RBW Poznań) 7:12.34
1x MJ:
1. Piotr Płomiński (WTW Warszawa) 7:09.53
2. Dawid Rożankiewicz (WIR Iława) 7:13.08
3. Jan Domeradzki (PTW Płock) 7:13.24
4+ MJ:
1. Szymon Wionczek, Patryk Rak, Jakub Frąckowiak, Wiktor Zieliński, Radosław Gromowski (Lotto Bydgostia) 6:38.37
2. Mateusz Ziętarski, Jakub Piotrowski, Mateusz Pawlak, Kacper Falkiewicz, Tomasz Skurzyński (AZS UMK Toruń) 6:38.93
3. Mateusz Łęgowik, Jakub Opasiński, Igor Skowyrski, Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga (PTW Płock) 6:45.51

1x KJL:
1. Patrycja Adamczak (Posnania RBW Poznań) 8:06.25
2. Aleksandra Demczuk (AZS AWFiS Gdańsk) 8:11.12
3. Justyna Kulińska (AZS AWFiS Gdańsk) 8:14.58

4x KJ:
1. Paulina Niewiadomska, Ewelina Konieczka, Aleksandra Rojek, Weronika Kaźmierczak (AZS AWF Gorzów Wlkp) 6:49.91
2. Oliwia Kania, Anna Wełnińska, Paula Chrzanowska, Małgorzata Strybel (Lotto Bydgostia) 6:52.23
3. Sandra Pająk, Wiktoria Kowalska, Dagmara Pasternak, Maria Brzozowska (AZS AWF Kraków) 7:02.43

2x MJL:
1. Tymoteusz Bubień, Jakub Byczek (AZS AWF Gorzów Wlkp) 6:51.95
2. Wojciech Wiśniewski, Adam Siewaszewicz (Lotto Bydgostia) 6:52.70
3. Artur Zalewski, Patryk Brycki (Lotto Bydgostia) 7:01.90

4x MJ:
1. Patryk Szymendera, Dominik Glonek, Aleksander Przeździecki, Patryk Wojtalak (Posnania RBW Poznań) 6:11.46
2. Szymon Mikołajczak, Krzysztof Jagodziński, Przemysław Wanat, Krzysztof Wojtyś (AZS AWF Poznań) 6:18.88
3. Maciej Wawer, Piotr Płomiński, Robert Rychlewski, Albert Zygmund (WTW Warszawa) 6:27.06

8+ MJ:
1. Damian Józefowicz, Łukasz Kasztelan, Mikołaj Januszewski, Emil Jackowiak, Rafał Pietrasiak, Jerzy Kaczmarek, Julia Szczepaniak, Julian Kościuk, Maciej Kasprzyk (Posnania RBW Poznań) 6:03.17
2. Jakub Piotrowski, Mateusz Pawlak, Szymon Pawlikowski, Kacper Falkiewicz, Michał Trześniewski, Mateusz Ziętarski, Szymon Kempa, Tomasz Skurzyński, Oskar Streich (AZS UMK Toruń) 6:09.53
3. Dominik Tataruch, Andrzej Kiełbasa, Martin Gondek, Jakub Stefaniak, Radosław Gromowski, Maciej Szymański, Jakub Szczerba, Krystian Sarnowski, Mateusz Grajzer (Lotto Bydgostia) 6:13.36